Kontakt

Hvis du ønsker at få et log-in til denne hjemmeside, så kontakt et medlem fra kommunikationsgruppen.

Styregruppen

Haraldsted: Ulrich Hjort Hansen uhjorthansen@gmail.com 40 80 55 79

Jystrup: Lars Kris Rasmussen  larskras2@gmail.com

Jystrup: Marie Kirstine Pedersen: marie.kirstine@life.dk 2878 1993

Kværkeby: Finn Andersen fia@ringsted.dk 28 57 84 31

Vigersted: Per Aagaard peraagaard10@hotmail.com

Vigersted: Peter Hansen ph@carlhansens.dk 20 83 60 90

Ringsted Kommune: Frank Nilsen fni@ringsted.dk

Kommunikationsgruppen

Thomas Lausten tla@pha.dk 72 48 26 49

Lene Lundgren lene74lundgren@gmail.com

Kurt Andersen kurt@kandersen.com 52 32 82 30

Peter Hansen ph@carlhansens.dk 20 83 60 90

 

 

Temagruppe 1:

Faciliteter, Idræt og Kultur

Thomas Lausten tla@pha.dk

Tommy Johannessen tommy@klaringen.dk 40 14 18 10

Finn Andersen fia@ringsted.dk 28 57 84 31

Kurt Andersen kurt@kandersen.com 52 32 82 30

Per Aagaard peraagaard10@hotmail.com

 

Temagruppe 2:

Dagligvarer og Bosætning

Laurits Østergaard laurits@ostergaard.one

Ulrich Hjort Hansen uhjorthansen@gmail.com 40 80 55 79

Temagruppe 3:

Natur og Trafik

Peter Hansen ph@carlhansens.dk 20 83 60 90

Eva Kristensen helkri@gmail.com

Kasper Rossing kasper@rossing.dk

 

Initiativgruppen

Peter Hansen, Vigersted: ph@carlhansens.dk 20 83 60 90
Ulrich Hjort Hansen, Haraldsted: uhjorthansen@gmail.com 40 80 55 79
Tommy Johannessen, Jystrup: tommy@klaringen.dk 40 14 18 10
Finn Andersen, Kværkeby: fia@ringsted.dk 28 57 84 31